O mně

Martin Seidl

Vítejte na mých stránkách! Jsem rád, že Vám mohu nabídnout svoje vědomosti, zkušenosti, svůj vhled, vcítění a intuici. 

Jsem šťastný a milující otec, partner a často pozitivně naladěný neobyčejně obyčejný člověk :-). Ovšem zároveň jsem si prošel svým lesem, který byl plný obav, strachů, pochybností a pocitů méněcennosti. Svoje období temna. 

A taky mi s tím vším pomohli jiní lidé, které jsem na své cestě životem potkával, a to i díky pětiletému sebezkušenostnímu psychoterapeutickému výcviku. Teď můžu být tím, kdo je šťastný, miluje a ostatní inspiruje.  

Ve svých 38 letech s hrdostí můžu sebevědomě říct, že už ve svém lese, v té pestrobarevné džungli, nezabloudím. Vím bezpečně, kde číhá jaké nebezpečí, a vím, kde jsou naopak zdroje, ze kterých můžu čerpat. A díky znalosti svého lesa a celkovému poznání a zkušenosti, se umím orientovat i v tom Vašem hlubokém lese. Vydejte se se mnou na tu dobrodružnou a objevnou cestu. Těším se na naši společnou práci! 


Povzbuzuji a provázím lidi na cestě ke změně. S mojí pomocí znovu uvěříte, že všechno je možné, a že vše, co si přejete, máte k dispozici. A svůj život začnete měnit k lepšímu...  


Chcete se o mně dozvědět víc? Pište, volejte, nebo si rovnou můžeme domluvit schůzku. Rád Vám o sobě řeknu víc a ukážu doklady o vzdělání, různá ověření a certifikáty. Nemám, co skrývat :-)